• info@ustaarayanlar.com

Reklam Vermek İstiyorum

Banner Reklam ne demektir?

Banner web sitelerinin içerisine yerleştirilen, farklı ebatlarda ve farklı türlerde olabilen online reklam panolarıdır.

 

Başlıca banner çeşitleri
Flash banner (Hareketli reklamlar), jpeg banner, gif banner, kule banner, dikdörtgen banner, kare banner, pop up banner vb. şeklinde sıralanabilir.

 

Banner reklam vermenin faydaları nelerdir?

İnternet reklamcılığına ayrılan payın her geçen gün daha da arttığı bilinen bir gerçektir. Çünkü tüketiciler gelişen teknoloji ile birlikte alışveriş alışkanlıklarını değiştirerek online platformlarda yoğunlaştırmaya başladılar. Ülkemizde de, özellikle son birkaç yıldır, trend bu yöne doğru kaymaktadır. Çünkü insanlar internet ortamında aradıkları ürün veya hizmete çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilmektedirler. Böylece hem araştırma maliyetinden hem de zamandan kazanmış oluyorlar. Tüm bu gerçekler ışığında firmalar artan bir şekilde reklam kalemlerine online reklamcılığı da eklediler. Hatta online reklamcılığa ayrılan bütçenin birkaç yıl içerisinde diğer tüm reklam kanallarını geride bırakacağı belirtilmektedir.

 

Bir siteye banner reklam vererek o siteden web sitenize ziyaretçi veya müşteri çekebilirsiniz. Üstelik internet reklamcılığı diğer reklam seçenekleri ile kıyaslandığında çok daha ekonomik, hızlı ve etkin sonuçlar vermektedir. Örneğin bir firma piyasaya sürmeyi planladığı bir ürün için slogan arayışında tüketicilerin de fikirlerini alarak yepyeni fikirler üretebilmektedir. Firmalar, yeni ürünlerinin ambalajının nasıl olması gerektiği noktasında tüketici beklentilerini de düzenledikleri online anketler ile çok kısa sürelerde ölçümleyebilmektedirler. Kısacası banner reklamlar ile işletmeniz ister büyük olsun ister küçük olsun reklam hedeflerine çok daha kısa sürelerde çok daha küçük maliyetlerle ulaşır.

 

Ayrıca banner reklamlarınızda Facebook, Twitter gibi sosyal medya sayfalarınıza web sitelerimizden alacağınız banner reklamlar ile takipçi toplayabilirsiniz.

 

Firmamız sitesinden. Reklam vermek için aşağıda belirtilen alan boyutlarını dikkate alabilirsiniz bu ölçüler ile ilgili olarak web sitemizde Toplam 12 Adet alan bulunmaktadır.

Banner reklamlar reklam verenler tarafından hazırlanacaktır. Reklam bannerını bizim hazırlamamızı isterseniz bizimle iletişime geçip fiyat alınız.

İletişim için tıklayınız

 

468 x 60 Reklam alanı

 

 

840 x 100 Reklam alanı

 

 

1170 x 100 Reklam alanı

 

 

300 x 250 Reklam alanı

 

 

Araç çubuğuna atla