• info@ustaarayanlar.com

Gold Üyelik Avantajları

Usta Arayanlar Sitesi işletmeniz için altın bir fırsat sunuyor… Siz de dijital ortamda, müşteri ile işletme arasındaki köprü olan Usta Arayanlar Sitesi’nin, VIP hizmet paketi olan GOLD üyeliğe katılarak, marka gücünüze altın destek sağlayabilirsiniz!

Gold üyelik paketimizde, işletmenizin elde edeceği avantajlara kısaca anlatalım.

 

Firmanız Hakkında Ayrıntılı Bilgi Paylaşın

2 Adet Telefon Numarası, Firma Adresi, Fax Numarası, E-Posta Adresi ve İnternet Sitesi ekleme seçenekleriyle, markanızın profesyonelliğini gösterebilirsiniz. Ayrıntılı bilgiyle donanan müşteri, sizin işinizi ciddiye aldığınızdan emin ve gerekli ön bilgileri edinmiş olarak, sizi tercih etsin!

 

Görsel Dökümanlar ve Videolar Yükleyin

Firmanıza ait fotoğraf galerisi, navigasyonla uyumlu harita bilgileri, firmanızın videosu ve markanıza ait ilanlar yayınlayarak, satış gücünüze güç katabilirsiniz. Unutmayın; günümüzde insanlar izleyerek ve duyarak öğrenmeyi tercih ediyor; video ve fotoğraf içeriği olan bir firma, yalnızca navigasyonda değil, akıllarda da kalıcı bir yere sahip firmadır.

 

Ürünlerinizi Ekleyebilirsiniz

Müşterinizin harcadığı enerjiyi ne kadar azaltırsanız, sizin için harcayacağı parayı da o kadar arttırabilirsiniz. GOLD Üyelik ile müşterinin aradığını, aramadan bulmanızı sağlayan, internetten ürün ekleme seçeneğine de kavuşmuş olacaksınız.

 

Firma Haberleri e Vitrin Firmaları

Göze ilk çarpan marka olmak istiyorsanız, makul bir ödeme yaparak markanızı vitrinimize aldırabilirsiniz. Web sitemizin ana sayfasında belirecek olan işletmeniz, potansiyel müşterilerinizin sizi keşfetmesi için yol gösterecek! GOLD Üye olarak firmanızla ilgili haberlerinizi ve ilanlarınızı da paylaşabilir, dijital ortamda sesinizi daha gür çıkartabilirsiniz.

Siz de internet ortamında, marka prestijinizi herkesin duyacağı ve gıpta edeceği bir konuma getirmeyi arzuluyor musunuz?.. Dijital ortamın, ticaret için elzem olduğunu bilecek kadar, vizyon sahibi misiniz?.. Öyleyse GOLD Üyelik tam size göre…

GOLD ÜYELİK FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Araç çubuğuna atla