• info@ustaarayanlar.com

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Usta Arayanlar sitesi, firmanızın veya işinizin internet ortamındaki potansiyel müşterilerle arasında oluşacak bir köprüdür. Bu köprü sayesinde, günümüz dünyasında ticaret ile ilişkisi olan herkesin bilmek zorunda olduğu dijital ortam, işletmenize bağlanıyor.

MİSYONUMUZ

” İşletme ve iş sahiplerinin verimli, prestijli ve marka değerlerini yüceltecek şekilde yer almalarını sağlamak…”
Usta ve Firma arama sitesi olarak hedefimiz, vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmaktır. İnternet’in sürekli büyüyen ve değişen dünyasında, işletme ve iş sahiplerinin verimli, prestijli ve marka değerlerini yüceltecek şekilde yer almalarını sağlamak, bizim düsturumuzdur. Her adımda firmanın yanında yer almak, dijital ortamda gerek lokasyon, gerek marka kalitesi gerekse fiyatlandırma olarak bilgilerini, aktif bir şekilde müşterilere ulaştırmak ve bu sayede saygın, onurlu ve kar potansiyeli yüksek işletmelerimizi öne çıkartmak, Usta Arayanlar Sitesi için nihai hedeftir.

VİZYONUMUZ

” Her firmanın ve iş sahibinin, belki de farkında olmadığı potansiyelini keşfetmesi için, dijital boyutta kendisini var etmesi gerektiğine inanıyoruz. ”
Ticarette onurlu kar elde edebilmek kabiliyetini, dijital ortamın vaatleri ve kullanılması kolay bir sistemle birleştiriyoruz. Biz, günümüzde hayatımızın her anında bir parçamız olan internet’in, tüm işletmelerin yararlanabileceği bir sistem olduğunu düşünüyoruz. Doğru yönlendirme, ilgi ve alaka, onurlu ve azimli bir duruş ile modern teknoloji birleştiğinde, ortaya bizimki gibi projeler doğuyor. Her firmanın ve iş sahibinin, belki de farkında olmadığı potansiyelini keşfetmesi için, dijital boyutta kendisini var etmesi gerektiğine inanıyoruz.

NASIL ÇALIŞIR

Ustaarayanlar.com internet üzerinden tüm Gaziantep il ve ilçesinde yayın yapan detaylı bir firma ve usta arama sitesidir. Kategorize edilmiş ve her geçen gün büyüyen, genişleyen sitemiz umut vaat eden rakamlarla, işletme, ustalar ve müşteri arasındaki dijital köprüyü kurmaktadır.

Araç çubuğuna atla