• info@ustaarayanlar.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
738 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: inan
  • ADRES: Yavuztürk, Karadeniz Caddesi, İklime Sk. 5/A D:1, 34690 Üsküdar/İstanbul, Türkiye
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Ataşehir Yeniçamlıca Mahallesi Elektrikçi
usta elektrikçi
Şehirde yaşamanın şartı elektriktir. Elektrik olmadan şehirde veya köyde yaşamak imkansız hale geldi. Hayatımızın bir parçası olan elektrik enerjisi, zaman zaman problem meydana getirebilir. Firmamızın profesyonel Yeniçamlıca mahallesi elektrikçi ekibi, elektrik arızası meydana geldiği zaman en kısa sürede adresinize ulaşmaktadır. Ev, iş yeri fabrika ve benzeri bir çok mekanın elektrik problemini sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.
Profesyonel Servis Hizmeti
Firmamız, servis hizmetinde ekonomik yöntemleri ön plana almaktadır. Hizmet kalitesini her geçen gün artırmaya devam ediyoruz. Ekibimiz, pano tesisatı, kablolama, telefon arızası, görüntülü telefon sistemlerinde meydana gelen arızalar, internet bağlantı arızası, tadilat bakımı ve elektrik tesisat bakımı gibi konularda çözüm üretmektedir. Yeniçamlıca mahallesi elektrik servisi kategorisinde firmamız 7/24 güvenilir hizmet sunuyor.
Ekibimiz Sertifikalı Elemanlardan Oluşmaktadır elektrikçi şişlielektrikçi ataşehirelektrikçi üsküdarelektrikçi ümraniye Bölgelerinde Hizmetinizde.
Tehlikeli olduğu kadar hayatımızın olmazsa olmazı olan elektrik, teknik eğitim gerektirmektedir. Özellikle servis hizmeti kategorisinde hizmet veren firmalar, sertifikaya önem vermektedir. Biz de bu konuya gerekli önemi veriyoruz. Deneyimli ve sertifikalı elemanları servis ekibimize dahil ediyoruz.
Firmamız, kamu için hayati öneme sahip olan elektrik işlemlerinde, deneyimli ve gerekli teknik eğitimi almış kişileri tercih ediyor. Bu sektörde güvenlik konusu, en önemli konulardan biridir.
Keşif Ekibimiz Ücretsiz Çalışıyor
Müşteri hizmetlerimizi aradığınız zaman en kısa sürede ücretsiz keşif ekibimiz yola çıkıyor. Evinizde, iş yerinizde veya imalathanenizde meydana gelen elektrik arızası, keşif ekibimiz tarafından inceleniyor. İnceleme sonucunda gerekli bakım işlemi liste halinde hazırlanmaktadır. Parçalar ve fiyatları da bu listeye ekleniyor. Ücret konusunda anlaşma sağlandıktan sonra ekibimiz müsait olduğunuz bir zamanda tamir, bakım ve tadilat işlemlerine başlıyor.
Resmi veya resmi olmayan birçok binanın elektrik işlemlerine bakan ekibimiz, elektrikle ilgili bütün sorunlarınız için çözüm üretmeye devam ediyor. Deneyimli eleman kadromuz bu konuda hizmet sunmaya devam ediyor. İnşaat sektörüne özel elektrik tesisat işlemlerinde resmi prosedüre göre hareket ediliyor.
Eski binaların işlevini yitirmiş tesisatını, deneyimli elemanlarımız sorunsuz bir şekilde yeniliyor. Priz ve ampul değişimi, sigorta yenileme işlemleri ve topraklama gibi işlemler, servis ekibimiz gerçekleştirdiği işlemlerdir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Araç çubuğuna atla