• info@ustaarayanlar.com

KATEGORİLER

FİRMA KATEGORİLERİ

Ürünler

Toplam 9 ürün bulundu.
 • ÇATI, DAM VE TERASLARDA ISI VE SU YALITIMI UYGULAMASI

  ÇATI, DAM VE TERASLARDA ISI VE SU YALITIMI UYGULAMASI

  Çatı, dam ve teraslarda, bitümlü membran, likit membran, ısı yalıtım sıvası ve diğer yalıtım malzemeleri ile firmamız garantisi altında su ve ısı yalıtımı yapılması.

  Ekleyen: FIX YAPI DEKOR 14.06.2018 06:10
 • ÖZGÜN DUVARLAR

  ÖZGÜN DUVARLAR

  Evinizin, odanızın, büronuzun ister tüm duvar ve tavanlarında, isterseniz sizin için özel olan bölümlerinde hayal edebileceğiniz tüm tasarımlar için “Özgün Duvarlar” çalışmasını Fix Yapı Dekor olarak tecrübeli ustalarımız ile başlattık. Bu özgün duvar çalışmaları sayesinde bulunduğunuz oda sizin için daha özel ve huzur bulacağınız bir ortam olacak.

  Ekleyen: FIX YAPI DEKOR 14.06.2018 06:10
 • DIŞ VE İÇ CEPHE MANTOLAMA

  DIŞ VE İÇ CEPHE MANTOLAMA

  Dış cephelerin ısı yalıtımı, karbonlu, xps ve taşyünü gibi ısı yalıtım levhaları ile, işinin ehli ustalarımız aracılığı ile ve firmamız garantisi altında, sözleşme şartları sorunsuz bir şekilde yerine getirilerek yapılır ve müşteri memnuniyeti sağlanarak teslim edilir.

  Ekleyen: FIX YAPI DEKOR 14.06.2018 06:10
 • LAMİNAT PARKE UYGULAMASI

  LAMİNAT PARKE UYGULAMASI

  İç cephe oturum alanlarınız laminat parke ile, işinin ehli ustalarımız aracılığı ile ve firmamız garantisi altında, sözleşme şartları sorunsuz bir şekilde yerine getirilerek yapılır ve müşteri memnuniyeti sağlanarak teslim edilir.

  Ekleyen: FIX YAPI DEKOR 14.06.2018 06:10
 • İÇ CEPHE DEKORATİF UYGULAMALAR

  İÇ CEPHE DEKORATİF UYGULAMALAR

  İç cephede her türlü dekoratif uygulamalar işinin ehli ustalarımız aracılığıyla ve firmamız garantisi altında, sorunsuz bir şekilde zamanında yapılarak teslim edilir.

  Ekleyen: FIX YAPI DEKOR 14.06.2018 06:10
 • DIŞ CEPHE DEKORATİF UYGULAMALAR

  DIŞ CEPHE DEKORATİF UYGULAMALAR

  Dış cephede her türlü dekoratif uygulamalar işinin ehli ustalarımız aracılığıyla ve firmamız garantisi altında, sorunsuz bir şekilde zamanında yapılarak teslim edilir.

  Ekleyen: FIX YAPI DEKOR 14.06.2018 06:10
 • Caprice Sedef Boya

  Caprice Sedef Boya

  Sedef katkılı, parlak bir iç cephe dekoratif boyadır.

  Ekleyen: 01.01.1970 00:00
 • Caprice Dekoratif Macun

  Caprice Dekoratif Macun

  İç Cephe Dekoratif Duvar Kaplaması

  Ekleyen: 01.01.1970 00:00
 • Altın Meşe

  Altın Meşe

  PVC PENCERE VE KAPI SEÇİMİ İÇİN ÖNERİLER Tüm pencere ve kapılarınızda, uzun ömürlü TPV gri conta kullanıldığına dikkat ediniz. Ses ve ısı yalıtımını güçlendirmek için çift ve üç cam (Isıcam) uygulamalarını tercih ediniz. Bulunduğunuz bölgenin iklim koşullarına ve binanın yapısına uygun serilerimizi seçmeye özen gösteriniz. (İhtiyaç duyduğunuzda bayilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz) Serilerimizi, zevkinize ve dekorasyonunuza […]

  Ekleyen: Ece Plast Polimer Kapı ve Pencere Sistemleri 06.06.2018 23:23
Araç çubuğuna atla